Blej tani

status:

Shishe Smeg BGF01 për blender, transparente

Numri i produktit: RMU-200003270
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

35 00

Përfshinë TVSH 18%

43,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

19 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg është një shishe blender e krijuar për t'u përdorur me produkte të përputhshme si blenderi BLF01. Shishja ka një kapacitet prej 0.6 litra dhe është prej plastike, me një ngjyrë transparente që ju lejon të shihni përmbajtjen brenda. Shishja është gjithashtu e qëndrueshme, duke e bërë të lehtë pastrimin dhe mirëmbajtjen. Shishja vjen me kapak dhe matës të përfshirë, si dhe një teh të lëvizshëm për pastrim të lehtë.

Detajet
Materiali: Plastikë,Çelik inox
Ngjyra: Transparent


Produkte të ngjashme