Blej tani

status:

Tablet Samsung Galaxy S6 Lite (2022), 10.4", 4+64GB, Wi-Fi, hiri

Numri i produktit: RMU-200002338
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

280 00

Përfshinë TVSH 8%

318,00 €
Ju kurseni: 38,00 €

12 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Samsung Galaxy S6 Lite, është një tabletë me përmasa të plota me një ekran LCD 10.4" dhe një rezolucion prej 2000 x 1200 piksele. Ai funksionon në sistemin operativ Android dhe mundësohet nga një procesor Qualcomm Snapdragon 720G me 8 bërthama dhe një frekuenca e rritjes prej 2.3 GHz. Tableti ka 4 GB memorie të brendshme dhe 64 GB kapacitet ruajtës, me memorie përdoruesi prej 45.8 GB. Ai gjithashtu mbështet kartat e kujtesës microSD dhe microSDHC.

Detajet
Ekran me prekje: Kapacitiv
GPS: Po
Kabllot e përfshira: USB
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 7040 mAh
Kapaciteti i diskut: 64 GB
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash),Micro SDHC
Lloji i procesorit: Qualcomm Snapdragon
Madhësia e ekranit: 10.4"
Memoria e brendshme: 4 GB
Ngjyra: Hiri
Përputhshmëria me stilolaps: Po
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080,2000 x 1200,3264 x 2448
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Teknologjia e ekranit: LCD
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme