Blej tani

status:

Celular Apple iPhone 13, 6.1", 256GB, i kuq

Numri i produktit: RMU-200002317
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

845 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPhone 13, gjenerata e telefonave inteligjentë të mirë në botë, që paraqet një dizajn të bukur me skaje të sheshta të lëmuara në pesë ngjyra të reja.


Ky model ka risi të mëdha, duke përfshirë ka më të avancuar me kamerë të dyfishtë në iPhone - me një kamerë të re Wide me piksel më të mëdha dhe stabilizues imazhi optik me ndryshimin e sensorit (OIS) që ofron ofron në fotot dhe videot. në dritë të ulët, një mënyrë e re për të personalizuar kamerat me stilet fotografike dhe modalitetin kinematografik, që sjell një dimension të ri në tregimin e videove.


iPhone 13 gjithashtu mburret me performancë super të shpejtë dhe efikasitet të mundshëm me A15 Bionic, jetëgjatësi më e gjatë e baterisë, një ekran më i ndritshëm Super Retina XDR që sjell përmbajtje në jetë, qëndrueshmëri të pabesueshme me kapakun e përparmë Ceramic Shield, dyfishin e hapësirat e mbrojtjes së nivelit fillestar në 128 GB, një përgjigje IP68 në industrinë e produkteve për ujë dhe një përvojë të avancuar 5G.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Ekran me prekje: Jo
Forma e ekranit: E sheshtë
Formatet e mbështetura të videove: M-JPEG,MPEG4
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Karikim wireless: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Mburojë qeramike
Madhësia e ekranit: 6.1"
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 800 cd/m²
Ngjyra: E kuqe
Rezolucioni (piksel): 2532 x 1170
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Seria e procesorit: A15,Apple
Sistemi operativ i celularit: iOS
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 7.65 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax,Jo
Zmadhimi dixhital: 5x
Lartësia: 146.7 mm


Produkte të ngjashme