Blej tani

status:

Celular Apple iPhone 12, 6.1", 128GB, i kuq

Numri i produktit: RMU-200002260
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

659 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPhone 12me teknologji 5G, duke sjellë një epokë të re për smartfonin më të mirë në botë.


Modelet e sapo projektuara të iPhone 12 shfaqin ekrane të gjera Super Retina XDR nga skaji në skaj për një përvojë shikimi më të shndritshme, më gjithëpërfshirëse dhe një mbulesë të re të përparme të Mburojës Qeramike, duke siguruar kërcimin më të madh në qëndrueshmëri ndonjëherë në iPhone.


A14 Bionic i projektuar nga Apple, çipi më i shpejtë në një smartphone, fuqizon çdo përvojë në iPhone 12 dhe i shoqëruar me një sistem të avancuar me kamerë të dyfishtë, ofron veçori të reja kuptimplote të fotografisë llogaritëse dhe videon me cilësi më të lartë në një smartphone.


Modelet e iPhone 12 prezantojnë gjithashtu MagSafe, duke ofruar karikim me valë me fuqi të lartë dhe një ekosistem krejtësisht të ri aksesorësh që ngjiten lehtësisht me iPhone.


  • Madhësia e ekranit: 15,5 cm (6,1")
  • Memorie e brendshme: 128 GB
  • Kamera e pasme: e dyfishtë
  • Sistemi operativ: Apple iOS
Detajet
4G Standard: LTE
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Jo
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Kapaciteti i ruajtjes: 128 GB
Karikim wireless: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i Kameras para: Një kamerë
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Mburojë qeramike
Madhësia e ekranit: 6.1"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 625 cd/m²
Ngjyra: E kuqe
Rezolucioni (piksel): 2532 x 1170
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Sensori i Dritës Ambientale: Po
Seria e procesorit: A14,Apple
Sistemi operativ i celularit: iOS
Stabilizuesi i Videos: Po
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 7.4 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax,Jo
Zmadhimi dixhital: 5x
Zmadhimi optik: 2x
Lartësia: 146.7 mm


Produkte të ngjashme