Blej tani

status:

Celular Apple iPhone 14 Plus, 256GB, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200002226
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi

1,089 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPhone 14 Plus me madhësi - 6.7 inç - në një dizajn të sofistikuar me përmirësime mbresëlënëse të kamerës dhe aftësi të reja novator sigurie. iPhone 14 Plus nxjerr foto dhe video mahnitëse me një sistem të fuqishëm kamerash që përmban kamerat e reja kryesore dhe të përparme TrueDepth, kamerën Ultra Wide për perspektiva unike dhe Motorin Photonic - një tubacion imazhi i përmirësuar. Të dy modelet përfshijnë çipin A15 Bionic me një GPU me 5 bërthama, i cili ofron performancë dhe efikasitet të jashtëzakonshëm për ngarkesa të vështira pune dhe është projektuar me privatësi dhe siguri të integruar. iPhone 14 Plus prezanton aftësi kritike të sigurisë si Zbulimi i përplasjeve dhe urgjenca SOS nëpërmjet satelitit, i pari në industri. Dhe me jetëgjatësinë e mahnitshme të baterisë, veçoritë e qëndrueshmërisë kryesore në industri dhe 5G super të shpejtë, kjo linjë iPhone është më e avancuar se kurrë më parë. 

Detajet
4G Standard: LTE
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Karikim wireless: Po
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i Kameras para: Një kamerë
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM + eSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Mburojë qeramike
Madhësia e ekranit: 6.7"
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 800 cd/m²
Rezolucioni (piksel): 2778 x 1284
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Sensori i Dritës Ambientale: Po
Senzor i lëvizjes: Po
Seria e procesorit: A15,Apple
Sistemi operativ i celularit: iOS
Stabilizuesi i Videos: Po
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 7.8 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Wi-Fi: 802.11 ax,Jo
Zmadhimi dixhital: 5x
Zmadhimi optik: 2x
Lartësia: 160.8 mm


Produkte të ngjashme