Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Laptop Samsung Galaxy Book 2, 14", Intel core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, hiri

Numri i produktit: RMU-200001827
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi

1,107 00

Përfshinë TVSH 8%

1 254,00 €
Ju kurseni: 147,00 €

12 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me një ekran 35,6 cm (14") anti-glare me një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksele, ju mund të shijoni pamje të qarta dhe të gjalla gjatë punës ose transmetimit. Laptopi është i pajisur me një procesor Intel Core i7 të gjeneratës së 12-të, duke ofruar një frekuenca bazë prej 2,1 GHz dhe frekuenca e rritjes prej 4,6 GHz Me 16 GB memorie DDR4-SDRAM dhe një SSD 512 GB, ju keni hapësirë të bollshme ruajtjeje dhe aftësi të qetë për të kryer shumë detyra. Gjithashtu vjen me një sërë veçorish të dobishme, duke përfshirë një portë karikimi USB Type-C, një port të kombinuar kufje/mikrofon dhe lidhje Bluetooth 5.1. Laptopi funksionon në Windows 11 Pro, duke ofruar një sistem operativ të sigurt dhe efikas për detyrat e biznesit.


Karakteristikat kryesore:


  • Ekran kundër shkëlqimit 35,6 cm (14") me rezolucion Full HD
  • Procesori i gjeneratës së 12-të Intel Core i7-1260P me një frekuencë të rritjes prej 4.6 GHz
  • 16 GB memorie DDR4-SDRAM dhe 512 GB memorie SSD
  • Porta e karikimit USB Type-C dhe lidhje Bluetooth 5.1
Detajet
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i SSD: 512 GB
Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i RAM: DDR4
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 14"
Modeli i procesorit: 1260P
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Seria e procesorit: Intel Core i7
Sistemi operativ: Windows 11 Pro


Produkte të ngjashme