Blej tani

status:

Makinë paketimi me vakuum Laica VT3217,15 L/min

Numri i produktit: RMU-200001643
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

83 00

Përfshinë TVSH 18%

97,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

14 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbajtja e ushqimit të freskët nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë!

Një linjë e plotë e makinave me vakum plotësisht automatike që ju lejojnë të ruani ushqimin në kushte optimale për një kohë të gjatë pa pasur nevojë të hiqni dorë nga shija. Të thjeshta, të sigurta, kompakte dhe intuitive, makineritë e reja të vakumit LAICA ju lejojnë të paketoni me vakum dhe të ruani çdo lloj ushqimi, duke e mbrojtur atë nga ajri dhe duke ruajtur freskinë dhe cilësinë e tij. Makinat me vakum ruajnë aromën origjinale dhe natyrale të ushqimit, edhe pas disa ditësh ose muajsh ruajtje në varësi të llojit të produktit. Gama e re e makinave me vakum LAICA është e plotë dhe ofron makineri paketimi me vakum për të gjitha nevojat tuaja: nga ato më kompaktet dhe më të lehta për t'u përdorur që janë krijuar për hapësira të vogla, deri te paketimet me vakum për përdorim të përditshëm, duke përfshirë pajisjet më të avancuara teknologjike që ofrojnë rezultate profesionale, edhe në shtëpi.

Detajet
Energjia elektrike: 120 W
Frekuenca: 50 Hz
Lloji i kontrollit: Me prekje
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Vakumi: 0.8 bar


Produkte të ngjashme