Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001474
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Emporia

64 00

Përfshinë TVSH 18%

69,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

7 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Emporia Telme është një celular tradicional, por me një dizajn të ri inovativ që përshtatet në pëllëmbën e dorës së përdoruesit. Të gjitha funksionet janë të dukshme dhe celulari është jashtëzakonisht i lehtë për t'u përdorur. Libri i telefonit ka hapsirë deri në 100 kontakte për t'u lidhur me telefonatat tuaja më të shpeshta.

Detajet
Bluetooth: Po
Kapaciteti i baterisë: 800 mAh
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i ekranit: LCD
Madhësia e ekranit: 2.4"
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Tensioni i baterisë: 3.7 V
Thellësia: 18.2 mm
Versioni USB: USB 2.0
Wi-Fi: Jo
Lartësia: 103 mm


Produkte të ngjashme