Blej tani

status:

Poç smart Realme, 12W, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200001457
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

6 00

Përfshinë TVSH 18%

7,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nëse jeni duke kërkuar për një poç smart i cili kontrollohet përmes zërit dhe që ofron një spektër të gjerë ngjyrash për t'iu përshtatur humorit tuaj në ndryshim, atëherë poçi smart Realme është ideale për ju. Me një temperaturë ngjyrash që varion nga afërsisht 1700K në 6500K, ky poç smart ju mundëson të zgjidhni nga mënyrat e ndryshme të skenës dhe ju ndihmon të krijoni ambientin e duhur në shtëpinë tuaj. Ai ndërkaq përmban një çip zbehës të shkallës profesionale që redukton dridhjet dhe mbron shikimin tuaj kundër dëmtimit.

Detajet
Energjia elektrike: 12 W
Lloji i dritës: LED
Ngjyra: Hiri


Produkte të ngjashme