Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Rrip për matës aktiviteti Xiaomi Band 7, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200001444
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

3 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni i ri elegant dhe i lehtë për të stiluar me të vërtetë palestrën tuaj. Me peshë vetëm 36.3 g, Xiaomi do të t'ua bëjë jetën tuaj më të lehtë.

Shijoni stërvitjen tuaj, eksploroni përmbajtjen e zemrës suaj, mbështetni 19 mënyra profesionale fitnesi si basketbolli, tenisi, noti dhe HIIT, si dhe afër 100 mënyra të zgjeruara të fitnesit. Monitoroni dhe analizoni me saktësi pikat kryesore të të dhënave si rrahjet e zemrës, ritmi mesatar dhe kaloritë e djegura, duke i bërë stërvitjet tuaja më efikase.


Produkte të ngjashme