Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001439
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi OPPO

134 00

Përfshinë TVSH 18%

153,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

12 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

OPPO A16 është një celular i cili ka një ekran të madh, një bateri masive 5000 mAh1 dhe një konfigurim i trefishtë i dizajnuar për të shkëlqyer. Ai ofron edhe një kualitet të lartë të ekranit 6.5” dhe teknologjinën e fundit me karikim të shpejtë.

Detajet
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
Funksionet e orës: Matës i hapave
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Karikim wireless: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPDDR4X
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i procesorit: Helio G35,MediaTek
Lloji i senzorit: CMOS
Madhësia e ekranit: 6.52"
Materiali: Alumin
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 480 cd/m²
Ngjyra: E kaltër
Rezistente ndaj ujit: Po
Rezolucioni (piksel): 1600 x 720
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 13 MP
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 8.4 mm
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Zmadhimi dixhital: 5x
Lartësia: 163.8 mm


Produkte të ngjashme