Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001427
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari Gigaset A270 wireless ju ofron liri të plotë në thirrje telefonike. I lehtë për tu përdorur me taste numerike me dritë të pasme për ndriçim në çdo kohë dhe me ekranin e ndriçuar që ka dimensione 34 x 22mm. Përdoreni këtë pajisje për biseda të gjata deri në 200 orë me njërin nga 80 kontaktet që mund ti ruani në celular për thirrje të shpejtë pa pasur nevoj të shkruani të gjithë numrin për çdo përdorim.  

Detajet
Dimensionet bazë: 89 x 89 x 43 mm
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i montimit: Në tavolinë/mur
Madhësia e ekranit: 1.5"
Ngjyra: E kuqe
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme

72h

67 00
78,00 €
-14%
72h
72h

106 00
116,00 €
-9%
72h

31 00
34,00 €
-9%