Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001410
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

45 00

Përfshinë TVSH 18%

53,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Mi Smart, është një dritë e zgjuar që ofron një sërë veçorish për të përmirësuar përvojën tuaj të ndriçimit. Me një temperaturë të rregullueshme ngjyrash, ju mund ta personalizoni lehtësisht ndriçimin për t'iu përshtatur disponimit ose nevojave tuaja. Drita është gjithashtu e zbehtë, duke ju lejuar të krijoni ambientin perfekt për çdo rast.


Karakteristikat kryesore:


  • Temperatura e rregullueshme e ngjyrave
  • Dimmable
  • Llambë LED e integruar
  • E përputhshme me kontrollin zanor
  • Punon me Amazon Alexa, Apple HomeKit dhe Google Assistant


Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Fuqia e llambës: 24 W
I përshtatshëm me: Universal
Ngjyra: E bardhë
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme