Blej tani

status:

Televizor Samsung The Frame LS03B, 50" (2022)

Numri i produktit: RMU-200001401
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,174 71

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

TV me inteligjencë artificiale rregullon automatikisht ndriçimin dhe rrit rezolucionin e gjdo videoje që shfaqet, dhe e rikthen atë në 4K pavarësisht burimit origjinal. Ai gjithashtu përmirëson me zgjuarsi objektet në ekran për të krijuar thellësi tre-dimensionale në çdo skenë. Ndërkaq tingulli i inteligjencës artificiale (AI) përshtatet në mënyrë të përkryer me atë që është në ekran kështu duke kaluar gjdo zhurmë në prapaskenën e ambientit tuaj,

Ky TV ju mundëson një eksperiencë të lojërave të shpejta rrufe, zhytëse 4K. Televizori juaj Q75B QLED dhe HDMI 2.1* funksionojnë në një sinergji të përsosur me konzolat e gjeneratës së ardhshme për të ofruar shpejtësi të rifreskimit ultra të lartë të televizorit 120 Hz dhe vonesë jashtëzakonisht të ulët të hyrjes. Ai eliminon turbullimin midis imazheve me ritëm të shpejtë, kështu që ju do të përjetoni lojëra jashtëzakonisht të lëmuara, të shpejta rrufe dhe zhytëse 4K.

Detajet
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Lloji i HD-së: 4K Ultra HD
Madhësia e ekranit: 50"
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 3840 x 2160
Sistemi operativ: Tizen
Smart TV: Po
Teknologjia e ekranit: QLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme