Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001398
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

110 00

Përfshinë TVSH 8%

129,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Norma e re në ruajtjen e jashtme

I lehtë dhe me madhësi xhepi, SSD T7 portativ ofron shpejtësi të shpejta dhe mbron të dhënat për një mënyrë të thjeshtë për të ruajtur dhe transferuar skedarë të mëdhenj. Përjetoni performancë të lartë të përditshme në punën tuaj dhe luani me T7.


Transfero shpejt

Transferoni skedarë masivë brenda sekondave me shpejtësinë e jashtëzakonshme të USB 3.2 Gen 2 në T7. Teknologjia e integruar PCIe NVMe lehtëson shpejtësi të njëpasnjëshme leximi/shkrimi deri në 1,050/1,000 MB/s, respektivisht, duke e bërë T7 pothuajse dy herë më të shpejtë se modeli i mëparshëm T5.


ndërtuar të fortë dhe të sigurt

SSD do të thotë Solid State Drive, që do të thotë se është ndërtuar pa pjesë të lëvizshme. Pajisja mund të sigurohet me një fjalëkalim të koduar AES 256-bit dhe është i mbyllur në një trup të fortë metalik që mban të paprekura të dhënat nga rrëzimet deri në 2 metra.


zgjidhje termike e sofistikuar

Përdorni T7 pa u shqetësuar për mbinxehjen. Zgjidhja e avancuar termike e T7 përdor teknologjinë ePCM dhe Dinamik Thermal Guard për të përballuar dhe kontrolluar nxehtësinë, në mënyrë që SSD kompakte të qëndrojë në një temperaturë optimale edhe me shpejtësi të mëdha.


Stil elegant dhe kompakt

Me madhësi xhepi dhe të hollë, trupi i lehtë vjen standard në T7. Përafërsisht me madhësinë e një karte krediti dhe me peshë prej 58 gram, konstruksioni i ngurtë prej alumini, një trup, përshtatet rehat në pëllëmbën e dorës.


Gjeni përshtatjen tuaj më të mirë

T7 ju ofron një sërë opsionesh në mënyrë që të gjeni ndeshjen tuaj të përsosur. Zgjidh një ngjyrë nga e zeza klasike deri te bluja dhe e kuqja mahnitëse dhe zgjidh nga tre kapacitete për t'iu përshtatur asaj që kërkon stili i jetesës: 500 GB, 1 TB ose 2 TB.


Përputhshmëria me shumë pajisje

hyni në skedarët tuaj në çdo kohë, kudo. T7 është i pajtueshëm me PC, Mac, pajisjet Android, konzolat e lojërave, etj. Të përfshira në kuti janë kabllot USB të tipit C-në-C dhe të tipit C-në-A për lehtësi më të madhe.


Softueri i menaxhimit

T7 vjen me softuer të përmirësuar për PC dhe Mac për t'ju ndihmuar të vendosni një fjalëkalim dhe të merrni përditësimet më të fundit të firmuerit. Mund të shkarkoni gjithashtu aplikacionin celular për telefonat inteligjentë dhe tabletët Android.


Memoria flash numër 1 në botë

Përjetoni performancën dhe besueshmërinë superiore që mund të merrni vetëm nga memoria flash e markës numër një në botë që nga viti 2002. Të gjithë firmware dhe komponentët, duke përfshirë DRAM dhe NAND të njohur botërorë të Samsung, prodhohen në shtëpi, duke lejuar integrimin nga fundi në fund për cilësi që mund t'i besoni

Detajet
Kapaciteti i SSD: 2 TB
Lidhës USB: USB C
Materiali: Alumin
Ngjyra: E kaltër
Shpejtësia e leximit: 1050 MB/s
Versioni USB: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)


Produkte të ngjashme