Blej tani

status:

Celular Xiaomi 12T Pro, 5G, 6.67", 8+256GB, DS, i zi

Numri i produktit: RMU-200001388
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

632 00

Përfshinë TVSH 18%

725,00 €
Ju kurseni: 93,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi 12T PRO një celular ky i cili tërheq vëmendjen tuaj falë perfomancave profesionale me një kamerë të trefishtë 200 MP. Posedon një ekran shumë cilësor 6.67" duke dhënë një pamje të qartë. Ky celular vjen me një karikim shumë të fuqishëm 120 W si dhe një bateri me kapacitet të madh prej 5000 mAh. Paisja ka një memorie prej 12GB RAM dhe nje hapësirë ruajtëse prej 256GB. Mbështet portin me dy karta SIM, Bluetooth, dhe WFi. Xiaomi 12T PRO ka përmasa 163.1 x 75.9 x 8.6 mm dhe një peshë 205 gr që bën këtë celular të jetë shumë i përshtashëm për çdo përdorues,

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 120 Hz
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhës USB: USB C
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i procesorit: Qualcomm Snapdragon
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Corning
Madhësia e ekranit: 6.67"
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: 802.11 ax,Po
Lartësia: 163.1 mm


Produkte të ngjashme