Blej tani

status:

Karikues për kontrollerë Nintendo Switch

Numri i produktit: RMU-200001355
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Nintendo

28 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

20 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të dy kontrollerët Joy-Con mund të futen në këtë aksesor për të krijuar një kontrollues të ri që i ngjan kontrolluesit klasik.


Karikuesi Joy-Con për Nintendo Switch ka një funksion karikimi; ky aksesor vjen me një lidhës USB Tipi-C dhe një kabllo USB Tipi-C që ju lejon të karikoni të dy kontrollorët.

Detajet
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme