Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001325
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Craftenwood

146 00

Përfshinë TVSH 18%

167,00 €
Ju kurseni: 21,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maksimizoni çdo moment. Nokia C31 është krijuar për t'ju lejuar të shihni më të mëdhenj dhe të kapni më mirë, me një ekran verbues 6,7” HD+ dhe kamera trefishe të pasme dhe selfie të mundësuar nga Kamera nga Google. Ai siguron qëndrueshmërinë dhe premtimet tona të sigurisë si standard. Plus, Android 12 ju jep risitë më të fundit nga Google, privatësi të përmirësuar dhe softuer të thjeshtësuar ju ndihmon të përfitoni më shumë nga të dhënat tuaja celulare dhe ruajtja e pajisjes.


Produkte të ngjashme