Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001322
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

912 00

Përfshinë TVSH 18%

1 115,00 €
Ju kurseni: 203,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg FAB10 ikonë që përshtat stilin me teknologjinë me performancë të lartë. Me përfundime të bukura të theksuara dhe kthesa të buta të rrumbullakëta që të kujtojnë dizajnin retro të viteve 1950.


Një frigorifer i vogël me funksione të mëdha. Me vetëm 1 metër të lartë dhe 54 cm të gjerë, FAB10 ende ofron të gjitha tiparet e zakonshme që priten nga një frigorifer Smeg FAB dhe me vetëm 37 dB(A) është praktikisht i heshtur, i përsosur për apartamente ose zyra.

Pjesa e brendshme përmban dy rafte të rregullueshme dhe një raft që mbulon sirtarin e frutave dhe perimeve si dhe një kuti të vogël akulli. Në derë ka hapësirë të mëtejshme, perfekte për shishe dhe kanaçe.


Kur vendosni këto pajisje ngjitur me një mur ose njësi kuzhine, duhet të lihet një boshllëk prej 175 mm në anën e varur të produktit për të lejuar dera për të hapur.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz
Ngjyra: E kuqe
Sistemi i ftohjes: Statik


Produkte të ngjashme