Blej tani

status:

Soundbar Bang&Olufsen, Beosound Stage, hiri e errët

Numri i produktit: RMU-200001321
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

1,782 00

Përfshinë TVSH 18%

2 046,00 €
Ju kurseni: 264,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tingull i fuqishëm rrethues

Çojeni përvojën e televizorit në një nivel tjetër me Beosound Stage, një shirit zanor i krijuar bukur dhe që tingëllon aq mirë sa duket. Beosound Stage rrit kënaqësinë e shikimit me një kombinim të teknologjisë më të fundit të audios dhe dizajnit pa probleme.


Tingull i krijuar. Vazhdimësi e pandërprerë.

Me shiritin tonë të parë të zërit, ne i japim të gjithëve një shans të përjetojnë tingullin Bang & Olufsen në dhomën e tyre të ndenjes pasi Beosound Stage punon me çdo televizor që mbështet HDMI ARC.


DIZAJNI

Materialet ekskluzive dhe funksionale kombinojnë thjeshtësinë skandinave me teknologjinë më të fundit audio . Një kornizë e pafundme prej alumini ose lisi të tymosur rrethon tekstilin e pjesës së përparme të altoparlantit.


Thjeshtësia skandinave

Butonat e kontrollit integrohen pa probleme, një vazhdim vizual i korniza e pafundme. Një hendek i qëllimshëm midis kornizës dhe mbulesës së pëlhurës nxjerr në pah kontrastin nga alumini në pëlhurën e ngrohtë. Beosound Stage sjell minimalizëm ekspresiv në çdo interior - duke maksimizuar përvojën e televizorit.

Detajet
Bluetooth: Po
Diametri i tweeter-it: 8.64 cm (3.4")
Lidhja me Wireless: Wireless
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme