Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001287
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

794 00

Përfshinë TVSH 18%

970,00 €
Ju kurseni: 176,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ajo që e bën Frigorifer të Smeg kaq emocionuese është kombinimi i teknologjisë së re dhe linjave nostalgjike të dizajnit. Minifrigoriferi FAB5 është interpretimi më i fundit i kësaj filozofie - vendi më i këndshëm i pijeve dhe ushqimeve përreth.


Ai funksionon në heshtje nëse dëshironi ta instaloni në një suitë hoteli, një zyrë, për klientët ose një dhoma e gjumit, FAB5 mund të shkojë kudo falë madhësisë, stilit dhe opsioneve të ngjyrave. Me ndriçim LED dhe një kapacitet 34 litra.


Kur vendosni këto pajisje pranë një muri ose njësie kuzhine, duhet të lihet një boshllëk prej 175 mm në anën e varur të produktit për të lejuar hapjen e derës.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjerësia: 404 mm
Klasa e energjisë: D
Materiali: Çelik
Ngjyra: Krem
Thellësia: 570 mm
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme