Blej tani

status:

Konzolë Nintendo Switch OLED, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200001284
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Nintendo

374 00

Përfshinë TVSH 18%

470,00 €
Ju kurseni: 96,00 €

20 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Luaj në çdo kohë dhe kudo

Merrni sistemin e lojrave që ju lejon të luani lojërat që dëshironi, kudo që të jeni, si të doni. Sillni me vete përvojën e plotë të sistemit të lojërave në shtëpi në park, në aeroplan, në makinë ose në apartamentin e një miku.

Merr

Detajet
Ekran me prekje: Kapacitiv
Kapaciteti i baterisë: 4310 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 3 h
Kontrolli i volumit: Me buton
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Madhësia e ekranit: 7.0"
Ngjyra: E bardhë
Rezolucioni (piksel): 1280 x 720
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Teknologjia e ekranit: OLED
Thellësia: 13.9 mm
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme