Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001277
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

26 00

Përfshinë TVSH 18%

32,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

19 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shishja SMEG Accessories BGF02 është një shishe qelqi 0,5 litra e krijuar për t'u përdorur me blenderin SMEG BLF01. Shishja është prej qelqi të qëndrueshëm, me cilësi të lartë dhe ka një kapak silikoni që mbyllet fort për të parandaluar derdhjet.


  • Sasia e përbërësve të lëngshëm nuk duhet të kalojë 400 ml/ - 1 3/4 filxhan.
  • Mos përdorni për lëngje me temperaturë më të lartë se 70°C.
  • Përbërësit në paketë: Shishe, Mbulesë, Kapak.
Detajet
Materiali: Tritan
Ngjyra: Transparent


Produkte të ngjashme