Blej tani

status:

Konzolë Microsoft Xbox, Seria S, 512GB, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200001261
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Microsoft

317 00

Përfshinë TVSH 18%

388,00 €
Ju kurseni: 71,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përjetoni shpejtësinë dhe performancën e gjeneratës tjetër me Konzolë - MICROSOFT XBOX, SERIE S, 512GB të mundësuar nga një SSD i personalizuar dhe softuer i integruar. Luaj mijëra lojëra nga katër gjenerata të Xbox me përputhshmëri të prapambetur, duke përfshirë tituj të optimizuar në fillim. Ju mund të keni akses të pakufizuar në mbi 100 lojëra me cilësi të lartë me Xbox Game Pass, duke përfshirë tituj tërësisht të rinj të Xbox Game Studios si Halo Infinite. Luaj me versionin më të mirë të lojës suaj pa marrë parasysh se në cilën pajisje po luani me Smart Delivery. Kompleti S tregon kohë të pakrahasueshme ngarkimi, pamje vizuale, reagim dhe shpejtësi të kuadrove deri në 120 FPS.


  • Procesori: AMD Ryzen Zen 2
  • Memorie e brendshme: 512 GB
  • Lloji: 4K Ultra HD
Detajet
Kapaciteti i memories: 512 GB
Lloji i HD-së: 4K Ultra HD
Lloji i procesorit: AMD Ryzen Zen 2
Memoria e brendshme: 512 GB
Ngjyra: E bardhë
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme