Blej tani

status:

Tablet Apple, iPad (2022), 10.9", Gjenerata 10, Wifi+Celular, 256GB, rozë

Numri i produktit: RMU-200001260
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

845 00

Përfshinë TVSH 8%

992,00 €
Ju kurseni: 147,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPad me një dizajn të të gjithë ekranit që paraqet një ekran të madh 10,9 inç Liquid Retina. iPad i ri fuqizohet nga çipi A14 Bionic, i cili ofron performancë edhe më të shpejtë me efikasitet të jashtëzakonshëm të energjisë për detyra të vështira, ndërkohë që siguron ende jetëgjatësi të baterisë gjatë gjithë ditës.1 Kamerat e përditësuara përfshijnë një kamerë të përparme Ultra Wide 12 MP të vendosur përgjatë skajit të peizazhit të iPad për një përvojë edhe më e mirë e thirrjeve video dhe një kamerë e pasme e përditësuar 12MP për të kapur foto të qarta, të gjalla dhe video 4K. Një port USB-C mbështet një gamë të gjerë aksesorësh, Wi-Fi 6 sjell lidhje edhe më të shpejta dhe modelet celulare kanë 5G super të shpejtë në mënyrë që përdoruesit të qëndrojnë të lidhur në lëvizje. E krijuar posaçërisht për iPad-in e ri, Magic Keyboard Folio plotësisht i ri përmban një përvojë të jashtëzakonshme të shtypjes, një tastierë me klikime kudo dhe një dizajn të gjithanshëm me dy pjesë. Me iPadOS 16 dhe mbështetjen për Apple Pencil (gjenerata e parë), 2 iPad u ofron përdoruesve më shumë mënyra për të qenë krijues dhe produktiv.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
GPS: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 28.6 Wh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: NanoSIM + eSIM
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: A14,Apple
Madhësia e ekranit: 10.9"
Materiali: Alumin
Numri i mikrofonave: 2
Rezolucioni (piksel): 2360 x 1640
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Rezolucioni i videos: 3840 x 2160
Sistemi operativ: iPadOS
Teknologjia e ekranit: LED
Thellësia: 7 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme