Blej tani

status:

Kompresor ajri automatik Xiaomi Mi,1S BHR5277GL, i zi

Numri i produktit: RMU-200001259
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

40 00

Përfshinë TVSH 18%

46,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

13 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Rritja e shpejtësisë dhe vëllimit të ajrit, për t'ju kthyer në rrugë më shpejt

Fryni plotësisht 2 goma makinash ose mbushni gomat e makinave 8 herë, falë përmirësimeve që ofrojnë 45,4% performancë më të lartë të fryrjes me një karikim të plotë.


Blloku i cilindrave me precizion të lartë mbështet presione deri në 150 psi

Blloku i cilindrave me precizion të lartë i bërë nga materiale aliazh fryn nga 0 psi në 150 psi në vetëm 20 sekonda, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim me amortizues në biçikletat malore, si dhe goma me presion të lartë në biçikletat rrugore. Gati për të hipur me ju.


Sensorët shumë të saktë të presionit të ajrit do të thotë që të mos angazhohemi më me pompat manuale

Sensorët e presionit të ajrit të kontrolluar në mënyrë origjinale përmirësojnë saktësinë e fryrjes në ±1 psi, duke i dhënë fund kontrollit të presionit të gomave përpara dhe mbrapa ndërsa fryni.


Presionet e paracaktuara të gomave, për lehtësi dhe qetësi më të madhe

Kompresori portativ elektrik i ajrit Xiaomi 1S ndalon automatikisht fryrjen e gomave tuaja kur arrihet presioni i dëshiruar i paracaktuar. Ai gjithashtu kujton vlerat tuaja të presionit, kështu që nuk keni nevojë të konfiguroni në mënyrë të përsëritur.


Pesë mënyra të ndryshme që çdokush mund të përdorë

Pesë mënyra të ndryshme të fryrjes—secila me vlera të paracaktuara të presionit të ajrit—parandalon fryrjen e tepërt dhe siguron paqe mendore. Kjo e bën kompresorin portativ elektrik të ajrit Xiaomi 1S të lehtë për t'u përdorur.


Thuaju lamtumirë telave, falë baterive të brendshme të litiumit

Bateritë e litiumit nënkuptojnë se nuk kërkohet asnjë burim i jashtëm energjie dhe nuk nevojiten kabllo më të rëndë energjie.


Trup i lehtë për transportueshmëri më të madhe

Me peshë vetëm 480 g, dizajni kompakt e bën atë ideal për kur jeni duke udhëtuar lehtë. Vendoseni në çantën tuaj, lëreni në shtëpi ose vendoseni në makinën tuaj — kjo pajisje e bukur nuk zë fare hapësirë, pavarësisht se ku është i ruajtur.


Ndërfaqe universale Tipe-C*, për qetësi në lëvizje

Karikimi i përmirësuar me një portë Type-C, për udhëtime pa shqetësime nëpër botë.


Dritë e integruar për lehtësinë e përdorimit

Drita LED për përdorim natën, funksioni pulsuesSOS, nëse ndodh e papritura.


Ndarje të brendshme të ndara për siguri të shtuar

Pajisja përmban ndarje të veçanta për sistemet mekanike dhe bateritë, për të ofruar shpërndarje optimale të nxehtësisë.


Çelësi i ndezjes/fikjes së zorrës së ajrit për të parandaluar përdorimin aksidental

Parandalon ndezjen aksidentale për shkak të dridhjeve.


Fryj nga kënde të shumta

Tubi fleksibël do të thotë që ju ende mund të fryni gomat tuaja, pavarësisht se ku është valvula e gomave.

Detajet
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme