Blej tani

status:

Smartwatch Withings, HR Sport, 40mm, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200001252
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Withings

169 00

Përfshinë TVSH 18%

194,00 €
Ju kurseni: 25,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pamje më e mirë. Stërvitje më të mira.

Steel HR Sport është një orë e mençur hibride e krijuar posaçërisht për stërvitjen tuaj, që përmban monitorimin e rrahjeve të zemrës, gjurmimin me shumë sporte, GPS të lidhur dhe një vlerësim të nivelit të fitnesit nëpërmjet vlerësimit VO2 Max. Të gjitha këto veçori të avancuara janë të vendosura në një orë klasike që kalon distancën me rezistencë ndaj ujit deri në 50 m, një bateri me jetëgjatësi deri në 25 ditë dhe një kuti të qëndrueshme çeliku inoks.


Monitorimi i rrahjeve të zemrës

Monitorimi me shumë sporte ofron kohëzgjatjen e stërvitjes, kaloritë e djegura dhe rrahjet e vazhdueshme të zemrës me një ndarje të detajuar të kohës së kaluar në zonat e rrahjeve të zemrës (të lehta, të moderuara, intensive dhe maksimale) pikërisht në Health Aplikacioni Mate.


Sport Smart

Aktivizo me lehtësi modalitetin e stërvitjes pikërisht në kyçin e dorës duke zgjedhur nga mbi 30 sporte. Steel HR Sport gjithashtu përmban njohjen automatike të ushtrimeve në çdo kohë, kështu që ju merrni meritat për të gjitha lëvizjet tuaja.


Ndiqni rrugën tuaj

Harto sesionin tuaj dhe shijoni distancën, lartësinë dhe ritmin me GPS të lidhur.


Sfido veten

Steel HR Sport mund të vlerësojë nivelin tuaj të fitnesit kur vraponi bazuar në vlerësimin e konsumit maksimal të oksigjenit (VO2 Max). Sa më i lartë të jetë niveli juaj, aq më i aftë të jeni.


Shkoni më larg

Me një jetëgjatësi baterie deri në 25 ditë, mund të shpenzoni më shumë kohë duke lëvizur dhe më pak kohë duke karikuar.


Shkoni kudo që ju çon jeta

I papërshkueshëm nga dushi dhe notoni gati me rezistencë ndaj ujit deri në 50 m.


Shkoni lehtësisht

Sinkronizimi automatik pa probleme me aplikacionin falas Health Mate ku mund të shikosh hapat, distancën, kaloritë, rrahjet e zemrës dhe më shumë.


Pushtoni netët tuaja

Në fund të një dite aktive, shijoni gjurmimin automatik të gjumit dhe vlerësimin e natës suaj, plus funksionet e zgjuara të zgjimit.


Vazhdoni të lëvizni. Qëndroni të lidhur.

Ekrani dixhital i ngulitur në faqen e orës ju ndihmon të qëndroni të lidhur me atë që ka rëndësi pa e ngritur telefonin. Zgjidh të zgjedhësh ose të mos marrësh sinjalizime për telefonata, mesazhe me tekst, email, kalendar, plus njoftime inteligjente nga të gjitha aplikacionet e tua të preferuara.


Bëje tëndin

Personalizoje lehtësisht orën tuaj me një larmi shiritash dore që janë një punë e lehtë për t'u ndërruar.

Detajet
Forma: E rrumbullakët
Funksionet e orës: Matës i hapave,Tregues i aktivitetit
Karikim wireless: Po
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Materiali: Silikon
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: Mbi 50 m,Po


Produkte të ngjashme