Blej tani

status:

Altoparlant portativ Xiaomi Mi,16W, i kuq

Numri i produktit: RMU-200001242
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

29 00

Përfshinë TVSH 18%

36,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

19 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky altoparlant portativ nga Xiaomi Mi, falë teknologjisë wireless dhe mbështetjes për Bluetooth 5.0 që posedon ju lejon të lidhni dy altoparlantë dhe të shijoni ritmet tuaja të preferuara nga distanca me një tingull të cilësisë së lartë. Ka një material rezistues ndaj ujit dhe një dizajn kompakt që ju lejon të merrni me vete kudo që të shkoni. Altoparlanti vjen me një kapacitet të lartë të baterisë 2600 mAh duke siguruar një jetëgjatësi deri në 13 orë gjatë përdorimit.

Detajet
Bluetooth: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: E kuqe
Tensioni i baterisë: 3.7 V
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Lartësia: 74 mm


Produkte të ngjashme