Blej tani

status:

Tablet SaveFamily Evolution 10", 2+32GB, SF-TER10, rozë

Numri i produktit: RMU-200001235
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SaveFamily

110 00

Përfshinë TVSH 8%

129,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tablet Evolution SaveFamily i përqendruar për fëmijët e vegjël, para-adolshentët dhe adoleshentët, I vetmi me sistem të dyfishtë të kontrollit prindëror. Ai përfshin një modul pedagogjik Montessori, shfletues të sigurtë premium dhe më shumë se 100 lojëra të para-instaluara. Ka qasje në internet me qetësi dhe siguri totale. Tableti përfshin një mbulesë silikoni me një dorezë. Ka një ekran 10 inç dhe është ideale për të mësuar që në moshë të re.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
Kapaciteti RAM: 2 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lloji i ekranit: IPS
Madhësia e ekranit: 10.1"
Memoria e brendshme: 2 GB
Ngjyra: Rozë
Rezolucioni (piksel): 1200 x 800
Sistemi operativ: Android
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme