Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001210
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi AMAZFIT

122 00

Përfshinë TVSH 18%

140,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Amazfit T-REX Pr është një orë inteligjente e qëndrueshme dhe e mbushur me veçori, e krijuar për entuziastët e natyrës. Ajo vjen me një mori sensorësh duke përfshirë një përshpejtues, barometër, sensor të oksigjenit në gjak, GPS dhe monitor të rrahjeve të zemrës.


Karakteristikat kryesore:


  • Këllëf ore polikarbonat e qëndrueshme në një ngjyrë gri elegante
  • Shirit silikoni me gjatësi maksimale të rripit 12.2 cm
  • Ekran 1.3" AMOLED me ngjyra me rezolucion 360 x 360 piksele
  • Lidhja Bluetooth 5.0 dhe NFC për çiftim të lehtë me telefonin inteligjent
  • Karikimi wireless
Detajet
Forma: E rrumbullakët
GPS: Po
Karikim wireless: Po
Lloji i ekranit: Amoled
Madhësia e ekranit: 1.3"
Materiali: Polikarbonat,Silikon
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: Hiri
Rezistente ndaj ujit: Jo
Sensorët e orës: Akselerometri
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme