Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001203
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

223 00

Përfshinë TVSH 18%

261,00 €
Ju kurseni: 38,00 €

15 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi BLF01 kombinon funksionalitetin me fuqi të lartë me estetikën e stilit të viteve '50. Një motor i fuqishëm 800w bën një përzierje të lehtë, duke ofruar tre funksione duke përfshirë shtypjen e akullit, smoothie dhe pulsin për t'u siguruar që të merrni përzierjen e duhur.


Një trup i fortë alumini Die-Cast me këmbë kundër rrëshqitjes dhe 1,5 litra Enë pa BPA Tritan e cila është e lehtë për t'u pastruar dhe rezistente ndaj gërvishtjeve e bën mikserin tonë me bazë, shtesën e përsosur për çdo kuzhinë.


Ideale për një smoothie të shpejtë, ne kemi një aksesor Bottle To Go i cili ju lejon të përzieni direkt brenda në shishe, thjesht hiqni tehet, vendosni kapakun dhe shkoni (shitet veçmas). E disponueshme në 8 ngjyra.

Detajet
Energjia elektrike: 800 W
Frekuenca: 50 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton,Me rrotullim
Materiali: Alumin,Çelik inox
Ngjyra: E kaltër


Produkte të ngjashme