Blej tani

status:

Tablet Google Nest Hub, GUIK2, 7", Gjenerata 2

Numri i produktit: RMU-200001202
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Google

58 00

Përfshinë TVSH 18%

66,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

12 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Njihuni me Nest Hub-in e ri, qendrën e dobishme të shtëpisë tuaj.


Argëtimi është bërë i lehtë.

Njihuni me shfaqjet e Netflix, shikoni video në YouTube, dëgjoni muzikë në altoparlantin e përmirësuar, rijetoni "Fotografitë tuaja të preferuara të Google" dhe më shumë.


Vazhdoni të dëgjoni, nga dhoma në dhomë.

Altoparlanti i përmirësuar jep 50% më shumë bas sesa Nest Hub origjinal. Krijo grupe me altoparlantët dhe ekranet e tjera Nest për tingull të shkëlqyer në çdo dhomë.


Vetëm tundni dorën.

Mund të përdorësh Gjestet e shpejta për të kontrolluar shumë veçori të Nest Hub. Riprodhoni ose ndaloni një këngë ose video, shtyni një alarm dhe ndaloni një kohëmatës. Gjestet e shpejta përdorin Motion Sense për të zbuluar kur lëviz dora juaj – pa kamerë.


Ndihmë pa duar në shtëpi.

Kërkojini Google të luajë muzikë ose një video, të vendosë në pauzë një këngë, të kontrollojë volumin dhe më shumë.


Kontrolloni shtëpinë tuaj inteligjente.

Me vetëm një trokitje - ose zërin tuaj - kontrolloni mijëra pajisje inteligjente të pajtueshme nga një ekran qendror.


Mbaje familjen të lidhur.

Nest Hub të ndihmon të bëhesh gati dhe të qëndrosh në rrugën e duhur gjatë gjithë ditës, çdo ditë.


Ju ndihmon të qetësoheni dhe të zgjoheni.

Ekrani ju zgjon butësisht me alarmin e lindjes së diellit dhe ju ndihmon të qetësoheni me tinguj qetësues.


Lehtësohu në mëngjes.

Alarmi i agimit në Nest Hub e bën zgjimin më të lehtë. Ai gradualisht ndriçon ekranin dhe rrit volumin e alarmit.


Faqja "Mbrëmja jote" ju ndihmon të pushoni natën dhe të përgatiteni për ditën e ardhshme. Bie në gjumë me tinguj të qetë.


Qëndroni komod.

Fikni dritat e dhomës tuaj të gjumit, mbyllni dyert, vendosni alarmet dhe kontrolloni orarin tuaj të mëngjesit – direkt nga pajisja.


Një ditë e mrekullueshme fillon me një gjumë të mrekullueshëm të natës.

Sleep Sensing ju ndihmon të flini më mirë. Ai gjurmon gjumin tuaj dhe ju jep njohuri dhe këshilla të personalizuara, në mënyrë që të zgjoheni të pushuar dhe të freskët.


Nest Hub respekton privatësinë tuaj.

Mund ta fikni mikrofonin në çdo kohë me çelësin e mikrofonit. Dhe pastroni me lehtësi historinë tuaj të "Asistentit të Google" sa herë që dëshironi.


Projektuar mençur, brenda dhe jashtë.

Dizajn i thjeshtë. Materiale të qëndrueshme.

Dizajni i thjeshtë dhe ngjyrat delikate të Nest Hub përshtaten me çdo dhomë. Ekrani përshtatet me dritën e dhomës, kështu që nuk është shumë i ndritshëm ose shumë i errët. Dhe është ndërtuar duke pasur parasysh mjedisin – 54% e materialit të pjesës plastike të tij është bërë me përmbajtje të ricikluar.

Detajet
Bluetooth: Po
Forma: Drejtkëndësh
Lidhja me Wireless: Wireless
Lloji i antenës së Wi-Fi-së: Antenë e dyfishtë (2.4 GHz/5 GHz)
Madhësia e ekranit: 7.0"
Rezolucioni (piksel): 1024 x 600
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme