Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001200
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi POCO

425 00

Përfshinë TVSH 18%

488,00 €
Ju kurseni: 63,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Performanca e jashtëzakonshme, prodhim i qëndrueshëm

Teknologjia e procesit 7 nm e Snapdragon 870 ofron performancë të fuqishme përpunimi me konsum më të ulët të energjisë, duke ju ofruar një përvojë më të qetë qoftë për lojëra apo për përdorim të përditshëm.


LiquidCool Technology 2.0

Struktura e shpërndarjes së nxehtësisë me 7 shtresa të grafitit dhe dhoma super e madhe e avullit 3112 mm² e mbajnë çipin të freskët dhe të qëndrueshëm, duke ofruar një bazë të fortë për performancë të vazhdueshme dhe të qëndrueshme.


Funksionim më i qetë në të gjithë skenarët

Aftësitë e fuqishme të leximit dhe shkrimit ju ofrojnë shpejtësi më të shpejtë ngarkimi dhe ruajtjeje, duke ju lejuar të filloni shpejt një aplikacion ose të ngarkoni një lojë.


Karikimi turbo 67W

Falë teknologjisë së Mesme Tab (MMT), karikimi turbo 67W ofron karikim super të shpejtë. Me baterinë me kapacitet të madh 4500 mAh, telefoni karikohet shpejt dhe zgjat për një kohë të gjatë, duke ju kursyer stresin.


Ekran dot shumë i vogël

Ekrani 2.76 me vrima ka një nga prerjet më të vogla të lenteve të kamerës së përparme në industri, duke e bërë fotografinë më të plotë dhe duke zgjeruar fushën e saj të shikimit.


Ekran DynamicSwitch 120Hz

Ky ekran i mençur5 ofron nivele të shpejtësisë së rifreskimit 60Hz, 90Hz dhe 120Hz. Kur jeni duke parë filma, duke lexuar ose duke luajtur, ai përputhet automatikisht me shpejtësinë më të përshtatshme të kuadrove me skenarin për një përvojë më të qetë shikimi dhe konsum më të ulët të energjisë. Përveç kësaj, shpejtësia ultra e shpejtë e marrjes së mostrave me prekje prej 360 Hz i përgjigjet çdo veprimi me më shumë ndjeshmëri.


Strukturë e re e kamerës

Dizajn i mprehtë me kornizë të sheshtë për mbajtje të sigurt në dorë.


I lehtë, i hollë dhe i qëndrueshëm

Me një trashësi prej 7,7 mm, ky smartphone është më i hollë ndonjëherë në serinë POCO. Me Corning® Gorilla Glass 5, ekrani ka mbrojtje më të fortë dhe është shumë rezistent ndaj konsumit të përditshëm.


Rivendosni qartësinë optike

Nuk kursyem asnjë përpjekje për të përfshirë OIS në POCO F4 sepse ne e dimë se është i dashur nga entuziastët e tij. Telefoni inteligjent profesional me 64 MP dhe stabilizues optik të imazhit ju ofron më shumë stabilitet për të bërë fotografi të qarta dhe emocionuese në çdo kohë të ditës.


Një kamerë portative për të bërë filma 4K

Mund të krijoni lehtësisht video mahnitëse 4K me një trokitje në smartfonin tuaj në çdo kohë dhe kudo që të shkoni.


Atoparlantë të dyfishtë për tingull të fuqishëm

Super-1216 altoparlanti linear dhe altoparlanti 1012 ofrojnë përvojën përfundimtare të tingullit stereo. Dolby Atmos ofron një përvojë audio befasuese dhe zhytëse mbi kufjet dhe altoparlantët e integruar.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 120 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 4500 mAh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPDDR5
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Gorilla
Madhësia e ekranit: 6.67"
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 64 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Thellësia: 7.7 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: 802.11 ax,Jo
Lartësia: 163.2 mm


Produkte të ngjashme