Blej tani

status:

Smartwatch Apple Ultra Cellular 49mm, Titanium Case me Starlight Alpine Loop, M

Numri i produktit: RMU-200001194
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,013 00

Përfshinë TVSH 18%

1 163,00 €
Ju kurseni: 150,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple Watch Ultra MQFR3TY/A është një orë inteligjente premium që ofron një sërë veçorish për t'ju ndihmuar të qëndroni të lidhur dhe aktiv. Ka një kuti titani 49 mm, e cila është e lehtë dhe e qëndrueshme, dhe një rrip Starlight Alpine Loop-Medium që është sa komod dhe elegant.


Një nga veçoritë kryesore të Apple Watch Ultra MQFR3TY/A është lidhja e tij GPS+ Celular. Kjo do të thotë që ju mund të bëni dhe të merrni telefonata dhe mesazhe, të transmetoni muzikë dhe të përdorni një sërë aplikacionesh, të gjitha pa pasur nevojë të keni iPhone me vete. Ora lidhet me internetin duke përdorur të dhëna celulare, kështu që mund të qëndroni të lidhur edhe kur jeni larg Wi-Fi.


Përveç veçorive të lidhjes, Apple Watch Ultra MQFR3TY/A ofron një sërë aftësish gjurmimi të shëndetit dhe fitnesit. Ka një monitor të rrahjeve të zemrës, një aplikacion EKG dhe një sërë mënyrash të gjurmimit të stërvitjes. Mund të gjurmojë gjithashtu nivelet e aktivitetit tuaj të përditshëm dhe t'ju ofrojë qëllime të personalizuara të aktivitetit.


Ora funksionon në watchOS, i cili është sistemi operativ i Apple për orët inteligjente. Ka një sërë aplikacionesh të disponueshme, duke përfshirë mesazhe, telefon, muzikë etj

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i memories: 32 GB
Karikim wireless: Po
Madhësia: 44 mm,M
Materiali: Safir
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: E kaftë
Rezistente ndaj ujit: Jo
Senzor i lëvizjes: Po
Teknologjia e ekranit: OLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Wi-Fi: Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme