Blej tani

status:

Televizor Samsung The Serif QLED 4K HDR, 43" (2022)

Numri i produktit: RMU-200001183
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

714 00

Përfshinë TVSH 18%

820,00 €
Ju kurseni: 106,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtëpia juaj, mundësi e pakufizuar

360 Design All Round

Shijoni pamjen e televizorit tuaj nga të gjitha këndet—dhe nuk nënkuptojmë vetëm ekranin. Serif duket bukur nga përpara në mbrapa, nga njëra anë në tjetrën dhe mund të dekoroj pothuajse kudo që e vendosni. Lëreni Serif të simfonizojë në mënyrë elegante hapësirën tuaj.


Shkëlqim minimal, gëzim maksimal

Ekran Mat

Ekrani Mat zvogëlon në mënyrë drastike reflektimet e dritës në The Serif, në mënyrë që të mund të shijoni plotësisht atë që po shikoni.


E bukur në çdo vend

Qëndrim i ndashëm

Vendoseni Serifin fjalë për fjalë kudo në dhomë. Mbështetja e shkëputshme ju jep mundësinë për të hequr këmbët dhe për ta lëvizur atë nga dhoma në dhomë, duke e bërë atë edhe më të gjithanshëm.

Detajet
Bluetooth: Po
Fikja automatike: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Lloji i HD-së: 4K Ultra HD
Madhësia e ekranit: 43"
Ngjyra: E bardhë
Rezolucioni (piksel): 3840 x 2160
Sistemi operativ: Tizen
Smart TV: Po
Teknologjia e ekranit: QLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme