Blej tani

status:

Termometër digjital Laica, TH3601, i bardhë/i gjelbër

Numri i produktit: RMU-200001180
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

2 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Termometri dixhital TH3601 LAICA zbulon temperaturën e trupit me thjeshtësi.

Ekrani LCD lejon leximin e lehtë të temperaturës së zbuluar (nga goja, nën krah dhe rektale).

Sonda fleksibël e bën atë më të rehatshëm për t'u përdorur.

Ai lëshon një bip për të treguar kur matja e temperaturës ka përfunduar dhe ruan matjen e fundit të marrë.

Ka një mbulesë praktike që e mban të sigurt dhe higjienike.


– Sonda fleksibël e larë

– Përfshihet mbulesa praktike

Detajet
Lloji i baterisë: AG3/LR41/SR41
Ngjyra: E bardhë
Rezistente ndaj ujit: Po


Produkte të ngjashme