Blej tani

status:

Celular ZTE Blade A52, 6.52", 2+64GB, DS, hiri

Numri i produktit: RMU-200001163
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi ZTE

74 00

Përfshinë TVSH 18%

98,00 €
Ju kurseni: 24,00 €

24 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari ZTE Blade A52 vjen me një ekran 6.52" LCD dhe me një rezolucion HD prej 720 x 1600 px. Kamera e përparme e saj me 5 MP ju mundëson të bëni selfie dhe video thirrje ndërsa kamera kryesore me 13 MP ju lejon të bëni foto me një kualitet shumë të lartë dhe të pastërt. Celulari mbështet sistemin operativ Android 11. Ofron memorie të brendshme 64 GB dhe 2 GB memorie RAM. Kjo paisje ofron karikim të shpejtë duke poseduar edhe një bateri të madhe 5000 mAh. Veçori tjetër e kësaj paisje është mbështetja për kartën e dyfishtë SIM, mbështetje për Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS.

Detajet
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kabllot e përfshira: USB
Kapaciteti RAM: 2 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i memories: 512 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.52"
Memoria e brendshme: 512 GB
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 720 x 1600
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 8.7 mm
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po,Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Lartësia: 164 mm


Produkte të ngjashme