Blej tani

status:

Printer Wireless Canon Pixma TS3151, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200001140
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Canon

48 00

Përfshinë TVSH 18%

55,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seria PIXMA TS3150


 Një printer Wi-Fi gjithëpërfshirës dhe i përballueshëm për dokumente të qarta dhe foto të gjalla pa kufij.Një printer i thjeshtë dhe i përballueshëm me lidhje smart.


 Shijoni tekst të qartë dhe printim fotografish të gjallë e pa kufij, drejtpërdrejt nga pajisja juaj inteligjente, kamera Wi-Fi ose cloud, me këtë printer PIXMA të përballueshëm. Skanoni dhe kopjoni me lehtësi, duke përdorur ekranin intuitiv LCD 3,8 cm.Printim, skanim dhe kopjim të pajisjes smart.


 Printoni nga kudo me printim të përshtatshëm me valë, duke përdorur aplikacionin Canon PRINT, AirPrint dhe Mopria.Dizajn elegant, i qëndrueshëm


 Me një sipërfaqe që është rezistente ndaj gjurmëve të gishtërinjve dhe gërvishtjeve, ky printer është praktik dhe i lehtë për t'u mirëmbajtur.
Fishekë XL me kosto efektive


 Përdorni fishekë boje Canon XL me kapacitet të lartë dhe kurseni deri në 30% për faqe, krahasuar me ekuivalentët standardë.Ekran LCD dhe butona të lehtë për t'u përdorur


 Lidhu me pajisjen tënde smart, kontrollo cilësimet dhe zgjidh problemet me ekranin LCD 3,8 cm të lehtë për t'u përdorur.Printim fotografish pa kufi


 Krijo fotografi të gjalla pa kufij deri në 5x7” falë fishekëve të bojës me bazë bojë.

Detajet
Frekuenca: 60 Hz
Lloji i skanerit: Skaner me shtrat të sheshtë
Ngjyra: E bardhë
Numri maksimal i kopjeve: 20 kopje
Sistemi operativ i celularit: Windows 10 Mobile
Wi-Fi: Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme