Blej tani

status:

Altoparlant për makinë Jabra, Freeway

Numri i produktit: RMU-200001130
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Jabra

73 00

Përfshinë TVSH 18%

84,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tingull rrethues virtual me 3 altoparlantë

Një nga altoparlantët e parë në makinë që ka 3 altoparlantë të shoqëruar me Virtual Surround Sound. Tingulli është aq i qartë sa do të mendoni se po flisni me një pasagjer në makinë. Gjithashtu i shkëlqyeshëm për të luajtur muzikën tuaj të preferuar.


Transmetues FM

Preferoni sistemin e zërit të makinës suaj? Thjeshtë përdorni transmetuesin FM për të dërguar muzikë dhe telefonata direkt në radion e makinës suaj.


Anulimi i zhurmës me dy mikrofona

Teknologjia me mikrofon të dyfishtë filtron gjithçka përveç zërit tuaj. Zhurmat e sfondit dhe makinat që tingëllojnë, zhduken, kështu që pala tjetër ju dëgjon me zë të lartë dhe qartë.


Udhëzime zanore & kontroll

Jabra Freeway ju tregon se si të lidheni me telefonin tuaj, kush po telefonon dhe statusin e baterisë. Pranoni, refuzoni, përfundoni ose riformuloni telefonatat duke përdorur vetëm zërin tuaj.


Ndezja/Fikja automatike

Ndizet dhe fiket automatikisht duke përdorur senzorin e integruar të lëvizjes. Nisni makinën dhe autostrada juaj Jabra është gati për t'u përdorur. Pasi të keni lënë makinën, ajo fiket për të kursyer baterinë.


Jetëgjatësi e baterisë

Me deri në 14 orë kohë bisede dhe 40 ditë kohë gatishmërie, Jabra Freeway është gati për ato udhëtime të gjata rrugore.

Detajet
Bluetooth: Po
Lidhja me Wireless: Wireless
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E zezë
Numri i mikrofonave: 2
Versioni i Bluetooth-it: 2.1+EDR


Produkte të ngjashme