Blej tani

status:

Fshesë me korrent Black&Decker, 600W

Numri i produktit: RMU-200001116
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi BLACK + DECKER

74 00

Përfshinë TVSH 18%

85,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fshesa me korrent nga BLACK & DECKER është e lehtë dhe e gjithanshme në përdorim me të cilën mund ta pastroni shtëpinë tuaj lehtësisht në mënyrë komode. Kablloja e saj 6m e bën atë fleksibël për shtëpinë tuaj. Kjo fshesë me korrent shumë funksionale 3 në 1 është e përshtatshme për të gjitha sipërfaqet. Me një fuqi motorike prej 600 W, papastërtia dhe pluhuri hiqen shpejt dhe në mënyrë efektive.

Detajet
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po