Blej tani

status:

Tablet Archos T101 HD Plus, 10.1", 2+32GB

Numri i produktit: RMU-200001093
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi ARCHOS

78 00

Përfshinë TVSH 8%

92,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

ARCHOS T101 HD+ ka gjithçka që ju nevojitet për të përjetuar "argëtim në mënyrën tuaj". Ai përfshinë një procesor të fuqishëm me katër bërthama Android™ 11. ARCHOS T101 HD+ është krijuar për të ofruar një përvojë unike multimediale.


SHËZONI TË GJITHA MEDIAT TUAJ

Ekrani 10,1 inç (1280 x 800 pixel) i ARCHOS T101HD+ jep një imazh të ndritshëm dhe plot ngjyra, perfekt për të parë filmat tuaj të preferuar ose për të shfletuar në internet.


NJË PAJISJE E GJITHANSHME

ARCHOS T101HD+ është mjaft kompakt dhe i lehtë. I përshtatshëm për t'u përdorur nëpër shtëpi, ju mund të bëni shumë gjëra me këtë tabletë. Nga shikimi i një filmi deri te shfletimi në ueb, të gjithë do të gjejnë përdorimin e tyre për të.


PRECESOR KATËR BËRTHAMOR

Procesori me katër bërthama i përfshirë në ARCHOS T101HD+ ofron performancë të shkëlqyer. Lojërat dhe aplikacionet tuaja funksionojnë sa më mirë që të jetë e mundur. Shumë detyra në të njejtën kohë është gjithashtu e mundur.


ANDROID 11 PËR TË Vazhduar më tej

Shijoni versionin më të fundit të Android 11 (edicion Go) në pajisjen tuaj. Funksion i ri argëtues: modaliteti Picture-in-Picture lejon një integrim më të thellë të shumë detyrave. Përqendrohuni në një aplikacion dhe përdorni një tjetër me një shikim. Përmirësimet e njoftimeve dhe veçoria e kursimit të baterisë sigurojnë që të përfitoni sa më shumë nga pajisja juaj Android.

Detajet
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Kapaciteti i memories: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: ARM
Madhësia e ekranit: 10.1"
Memoria e brendshme: 2 GB
Rezolucioni (piksel): 1280 x 800
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 4.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme