Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001086
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SPC

49 00

Përfshinë TVSH 18%

56,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smartwatch me regjistrim të 15 aktiviteteve të ndryshme sportive, duke përfshirë aktivitetet ujore pasi që është e papërshkueshme nga uji dhe mund të zhyteni deri në thellësi 50 metra. Ai përfshin GPS-in e vet për të ruajtur rrugët tuaja të preferuara.

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Matës i hapave,Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Lloji i ekranit: IPS
Madhësia e ekranit: 1.3"
Materiali: Metal
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Po
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme