Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001081
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Emporia

49 00

Përfshinë TVSH 18%

56,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Emporia Happy është një celular tradicional, por me një dizajn të ri inovativ që përshtatet në pëllëmbën e dorës së përdoruesit. Të gjitha funksionet janë të dukshme dhe celulari është jashtëzakonisht i lehtë për t'u përdorur. Libri i telefonit ka hapsirë deri në 100 kontakte për t'u lidhur me telefonatat tuaja më të shpeshta.

Detajet
Bluetooth: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 800 mAh
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i kartës SIM: NanoSIM
Memoria e brendshme: 32 MB
Me vibrim: Po
Wi-Fi: Jo
Lartësia: 115 mm


Produkte të ngjashme