Blej tani

status:

Kartë memorie MicroSD SanDisk Flash Memory, 32GB

Numri i produktit: RMU-200001071
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SanDisk

4 00

Përfshinë TVSH 18%

5,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

20 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kartat MicroSD përdoren më shpesh për të zgjeruar sistemin e ruajtjes së telefonave inteligjentë, dronëve, pajisjeve të lojërave dhe kamerave. Pajisjet harduerike janë gjithashtu të përputhshme me kartat microSD ashtu si kartat SD me madhësi të plotë. Të njëjtat rregulla zbatohen për kartat microSD si ato për kartat SD.

Detajet
Ngjyra: Hiri
Thellësia: 15 mm
Lartësia: 1.02 mm


Produkte të ngjashme