Blej tani

status:

Tablet Apple iPad Pro (2022), 11", Wifi+Celular, 128GB, argjend

Numri i produktit: RMU-200001066
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,066 00

Përfshinë TVSH 8%

1 251,00 €
Ju kurseni: 185,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple iPad Pro (2022) është një tablet me performancë të lartë i krijuar nga Apple. Ai përmban një dizajn të shkëlqyeshëm me ngjyrë argjendi dhe një ekran kompakt 11", duke e bërë atë të përsosur për përdorim në lëvizje.


Me një kapacitet ruajtjeje prej 128GB dhe opsionet e lidhjes WiFi dhe celulare, mund t'i ruani lehtësisht dhe t'i përdorni skedarët tuaj dhe të qëndroni të lidhur kudo që ju jeni. iPad Pro mundësohet nga procesori Apple M2, duke siguruar performancë të shpejtë dhe efikase për të gjitha detyrat tuaja. Ai vjen gjithashtu me një sërë softuerësh dhe veçorish të integruara, duke përfshirë një kamerë, kalendar, riprodhues muzikor etj.


iPad Pro është i pajisur me teknologji të avancuara si Face ID për vërtetim të sigurt dhe të përshtatshëm, dhe një sensor LiDAR për përvoja të përmirësuara të realitetit të shtuar.


Karakteristikat kryesore:


- Ekran 11 inç me rezolucion 2388 x 1668 piksele

- Kapaciteti i ruajtjes 128GB për të gjithë skedarët dhe aplikacionet tuaja

- Procesor Apple M2 për performancë të shpejtë dhe efikase

- Face ID për vërtetim të sigurt dhe të përshtatshëm

- Sensori LiDAR për përvoja të përmirësuara të realitetit të shtuar

Detajet
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 28.65 Wh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: Apple M,Apple M2
Madhësia e ekranit: 11"
Memoria e brendshme: 8 GB,128 GB
Ndriçimi: 600
Ngjyra: Argjend
Rezolucioni (piksel): 2388 x 1668
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 10MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: iPadOS
Teknologjia e ekranit: LED
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme