Blej tani

status:

Celular Realme C25Y, 4+128 GB, 4G, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200001058
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

148 00

Përfshinë TVSH 18%

170,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bateria 5000 mAh e realme C25Y ju jep kohë për të punuar çoftë në transmetim apo lojëra me periudha të gjata të përdorimit.


Kamera e saj e fuqishme treshe me AI 13MP kap detajet e jetës së përditshme në mënyrë perfekte. Kamera kryesore 13MP mundëson fotografi të mprehta të shndritshme, ndërsa lentet makro 2MP janë perfekte për peizazhe apo portrete. Me foto makro mundësitë janë të pafundme.

Ekrani i madh HD+ ju mundëson përdorimin e lojërave me kualitet të lartë si dhe të shikimit të regjistrimeve të ndryshme në gjdo platformë. 

Çdo telefon celular realme kalon nëpër teste rigoroze të cilësisë. Këtë herë, realme bëri një hap më tej. Real me është i pari në industri që kaloi certifikimin e cilësisë së telefonave inteligjentë TÜV Rheinland, realme C25Y i cili bën që përdoruesit të shijojnë lirshëm jetën inteligjente afatgjatë.

Me dy kartela SIM dhe një vend për MicroSD për ruajtje të zgjerueshme deri në 256 GB, vetëm zgjedhni ngjyrën e preferuar të Realme dhe qëndroni gjithmonë të informuar dhe në kohë me jetën digjitale.

Detajet
Altoparlantët: Mono
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 120 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i RAM: LPDDR4X
Lloji i ekranit: LCD
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.5"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Ndriçimi i ekranit: 420 cd/m²
Ngjyra: E kaltër
Rezolucioni (piksel): 720 x 1600
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 50 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo
Zmadhimi dixhital: 4x
Lartësia: 164.5 mm


Produkte të ngjashme