Blej tani

status:

Printer Wireless Canon Pixma TS5350A, i zi

Numri i produktit: RMU-200001040
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Canon

63 00

Përfshinë TVSH 18%

73,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shoqëruesi ideal për përdorim kreativ në shtëpi: printoni, skanoni dhe kopjoni nga çdo pajisje, me një gamë të gjerë opsionesh smart dhe imagjinative. Elegancë, e përballueshme dhe e thjeshtë për t'u përdorur, Seria PIXMA TS7450 ofron aftësinë për të printuar në shumë lloje mediash krijuese nga kompjuteri, tableti ose smartfoni juaj. Me teknologjinë ADF, mund të skanoni dhe kopjoni shumë fletë në një kohë dyfish të shpejtë.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Lidhës USB: USB B
Lloji i skanerit: Skaner me shtrat të sheshtë
Ngjyra: E zezë
Numri maksimal i kopjeve: 99 kopje
Thellësia: 315 mm
Wi-Fi: Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme