Blej tani

status:

Smartwatch Apple Ultra Cellular 49mm, Titanium Case me Yellow Ocean Band

Numri i produktit: RMU-200001038
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,032 00

Përfshinë TVSH 18%

1 185,00 €
Ju kurseni: 153,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple Watch Ultra MNHG3TY/A GPS+Cellular 49mm këllëf titanium me brez të verdhë Oqeani është një orë inteligjente e nivelit të lartë e krijuar nga Apple. Ai përmban një kuti titani 49 mm që është sa i lehtë dhe i qëndrueshëm, duke e bërë atë ideal për një mënyrë jetese aktive. Ora vjen gjithashtu me një brez të verdhë të shndritshëm dhe shumëngjyrësh të oqeanit që është bërë nga një material i rehatshëm dhe fleksibël.


Një nga veçoritë e spikatura të kësaj Apple Watch është lidhja e saj me GPS dhe celulare, e cila ju lejon të qëndroni të lidhur edhe kur nuk keni iPhone me vete. Me këtë veçori, mund të bëni dhe të merrni telefonata, të dërgoni dhe të merrni mesazhe me tekst dhe të përdorni të dhënat celulare direkt nga ora juaj.


Ora ka gjithashtu një ekran Retina gjithmonë të ndezur që lexohet lehtë si brenda ashtu edhe jashtë. Ai mundësohet nga Apple S6 SiP (System in Package) i cili ofron performancë më të shpejtë, jetëgjatësi më të mirë të baterisë dhe grafikë të përmirësuar në krahasim me modelet e mëparshme. Ora është gjithashtu rezistente ndaj ujit deri në 50 metra, duke e bërë atë perfekte për not dhe aktivitete të tjera me bazë uji.


Karakteristika të tjera të Apple Watch Ultra MNHG3TY/A GPS+Cellular 49mm me këllëf titaniumi me brez të verdhë të oqeanit përfshijnë një sensor të rrahjeve të zemrës,

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i memories: 32 GB
Karikim wireless: Po
Madhësia: 44 mm
Materiali: Safir
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: E verdhë
Rezistente ndaj ujit: Jo
Senzor i lëvizjes: Po
Teknologjia e ekranit: OLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Wi-Fi: Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme