Blej tani

status:

Tablet Apple iPad Pro (4th), 11", Wi-Fi, 128GB, hiri

Numri i produktit: RMU-200001030
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

928 00

Përfshinë TVSH 8%

1 089,00 €
Ju kurseni: 161,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple iPad Pro, është një tablet me madhësi të plotë që ofron një sërë veçorish të fuqishme. Me dizajnin e tij të hijshëm dhe elegant, ai është i përsosur si për punë ashtu edhe për lojë. iPad Pro përmban një ekran mahnitës LED 11" me një rezolucion prej 2388 x 1668 piksele, duke ofruar pamje të qarta dhe të qarta. Gjithashtu ka një shkëlqim të lartë të ekranit prej 600 cd/m², duke e bërë të lehtë shikimin në çdo kusht ndriçimi. Tableti mundësohet nga procesori Apple M2, i cili ofron performancë të shpejtë dhe efikase. Ka 8 GB memorie të brendshme dhe 128 GB kapacitet ruajtjeje, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për të gjithë skedarët dhe aplikacionet tuaja. iPad Pro funksionon në sistemin operativ iPadOS 16, duke siguruar një përvojë të qetë dhe miqësore për përdoruesit. Ai gjithashtu mbështet standardin më të fundit Wi-Fi 6E, duke mundësuar lidhje të shpejtë dhe të besueshme në internet. 


Karakteristikat kryesore:


  • Ekran LED 11" me rezolucion 2388 x 1668 pixel
  • Procesori Apple M2 për performancë të shpejtë dhe efikase
  • 8 GB memorie të brendshme dhe 128 GB memorie
  • Sistemi operativ iPadOS 16 për një përvojë të qetë dhe miqësore për përdoruesit
  • Mbështet Wi-Fi 6E për lidhje të shpejtë dhe të besueshme në internet
Detajet
Identifikimi me fytyrë: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 28.65 Wh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: Apple M,Apple M2
Madhësia e ekranit: 11"
Memoria e brendshme: 8 GB,128 GB
Ndriçimi: 600
Ngjyra: Hiri,Hiri1
Rezolucioni (piksel): 2388 x 1668
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 10MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: iPadOS
Teknologjia e ekranit: LED
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme