Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001018
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

424 00

Përfshinë TVSH 18%

518,00 €
Ju kurseni: 94,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me një pamje të frymëzuar nga retro dhe dizajn të fortë, miksri ynë Smeg SMF02 është thelbësore në çdo kuzhinë, e përkryer për të gjitha nevojat tuaja për pjekje dhe përgatitje të ushqimit. Enë prej 4,8 litrash prej çeliku të pandryshkshëm ofron një kapacitet të madh për përzierje ose zierje dhe trupi prej alumini i derdhur siguron që ky produkt të jetë i ndërtuar për të qëndruar.


Ka një motor 800 vat dhe dhjetë shpejtësi të ndryshueshme, me një tregues për të theksuar atë aksesorë për t'u përdorur në ato shpejtësi. Bokalli prej çeliku inox do të kyçet në bazë dhe për më shumë qetësi, ai gjithashtu ka një prerje automatike nëse koka ngrihet gjatë funksionimit. Përzierësi ka gjithashtu një portë të përparme për aksesorë të mëtejshëm si p.sh.: prodhues makaronash, grirësa të shumë ushqimeve dhe prerës e rende.

Detajet
Energjia elektrike: 800 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me nivele
Materiali: Alumin,Çelik inox


Produkte të ngjashme